Podstrona: Seminarium dotyczące technik pomiarowych i symulacyjnych firmy Siemens / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Seminarium dotyczące technik pomiarowych i symulacyjnych firmy Siemens

2019-11-04
kategoria: Nauka
Seminarium dotyczące technik pomiarowych i symulacyjnych firmy Siemens

Dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa dr hab. inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz  we współpracy z EC Test Systems zaprasza na seminarium dot. kompleksowych rozwiązań pomiarowych i symulacyjnych firmy Siemens w zastosowaniach naukowych i inżynierskich.

Seminarium odbędzie się w dniu 5 listopada 2019 r. (wtorek) w godz. 14:30 - 16:30 na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa, sala L-125. Wydarzenie adresowane jest do pracowników oraz studentów Politechniki Rzeszowskiej.

Agenda seminarium:

1. Prezentacja działalności firmy EC TEST Systems w zakresie rozwiązań pomiarowych, diagnostycznych oraz oprogramowania symulacyjnego.
  2. Rozwiązania testowe oraz symulacje 1D/3D w środowisku Simcenter: Simcenter Amesim, Simcenter 3D oraz NX, Simcenter SCADAS oraz Testlab.
  3. Cyfrowy bliźniak w środowisku Simcenter, korelacja wyników pochodzących z symulacji i testów.
  4. Propozycje rozwiązań opartych o środowisko Simcenter dopasowanych do potrzeb instytucji akademickich.