Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 15

10 Kwi

MITEF INFODAY

Serdecznie zapraszamy studentów i naukowców do udziału w spotkaniu MITEF INFODAY dotyczącego programu akceleracyjnego startupów technologicznych z możliwoścą aplikacji do programu oraz dofinansowanie
05 Kwi

Budimex i YouNick Mint szukają innowatorów – do zdobycia nawet 3 mln złotych

Najlepsze pomysły dostaną od 1 do 3 mln zł dofinansowania w ramach programu BRIdge Alfa. Do zdobycia są jednak nie tylko pieniądze. YouNick Mint, zgodnie ze swoją filozofią, oferuje tzw. smart money.

21 Mar

Porozumienie PRz z OBR-ERG Sp. z o.o.

PRz nawiązała współpracę z kolejną firmą, tym razem specjalizującą się w produkcji maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
10 Mar

PRz nawiązała współpracę ze spółką PGE Dystrybucja

10 marca br. władze Politechniki Rzeszowskiej podpisały list intencyjny z jedną z największych spółek energetycznych w kraju.

28 Lut

[VIDEO] Prężnie rozwijająca się współpraca PRz i stoczni Rega Yacht

Prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, podpisał kolejną umowę licencyjną z firmą Rega Yacht.
21 Lut

[FOTO] Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii...

21 lutego br. na PRz rektor prof. Tadeusz Markowski otworzył konferencję Centrum Zaawansowanych Technologii „AERONET – Dolina Lotnicza”.

13 Lut

[VIDEO] Łączy nas dziedzictwo Ignacego Łukasiewicza

10 lutego br. dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, odbył spotkanie z dr. Pawłem Fornalem, prezesem zarządu Fundacji Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego.
09 Lut

Rada Programowa Wydziału Mechaniczno-Technologicznego

8 lutego br. powołano Radę Programową Wydziału Mechaniczno-Technologicznego PRz.

Archiwum wiadomości